Luuvalu 14.06.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Parema Jala kintsu sise pind sees, palju käies tugev valu et astuda ka valus ja istuda sel hetkel ei saa
Tekib palju käimisest, lõpuks hakkan lonkama. Mis see võiks olla ja mis aitab sel hetkel?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valu reies võib põhjustada nii puusaliiges kui ka nimmedisk, Ravi on erinev. Pöörduge esialgu perearsti poole.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika