Kompuuter uuring 30.05.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

26.05.2023 7975 - Kompuutertomograafia
natiivis
Kirjeldus: Kroonilise patoloogia selgiatmisek paranasaalsiinustes OMK seisun eesmiste etmoidide haaratus rec
frontalise seundi hindamine. Põskkoobaste limaskest kergelt paksem, dex > sin. Teised PNS ning mastoidrakustik
tavapäraselt aereeritud. Parem OMK aereeritud, vasaku OMK obstruktsioon. Järeldus: UURINGUD K7975 x 1
Kompuutertomograafia natiivis KIRJELDUS Kroonilise patoloogia selgiatmisek paranasaalsiinustes OMK seisun
eesmiste etmoidide haaratus rec frontalise seundi hindamine. Põskkoobaste limaskest kergelt paksem, dex > sin.
Teised PNS ning mastoidrakustik tavapäraselt aereeritud. Parem OMK aereeritud, vasaku OMK obstruktsioon.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Küsida tuleb LOR arstilt mitte neuroloogilt.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika