Vali 19.05.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Ja unustasin lisada veel eelmisele küsimusele, et kui vajutada rinnaku alla kolmnurgale on valu. Ja ülarindkete ringe teha on valus. Mingis asendis olles lööb hinge korraks kinni. Probleemi tunddin siis kui oli tugev stressi periood. Kas võib olla ka stressist selline asi? Perearst ütles et mul seljas on tunda tugevat piget.
5 a tagasi lõigatud liposarkoom. Kas sellised sümptomid võivad olla nt siiretedt rindkeres?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Närviärritus tekitab ka lihaspinge. Kui probleem ei lahene, soovitan neuroloogi läbivaatust.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika
6748591 kl. 14-16