Põskkoobas valutab 08.04.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mul on eemaldatud vasakult poolt põskkoopa tsüst 2019 a Jaanuaris. Peale seda oli pikalt normaalne ja valu polnud. Aga siis mingist ajast hakkas tihti valutama see põskkoobas ja tundud ka nagu ülemised hambad valutaksid sealt poolt. Vahest ka tekib vasakus pool peavalu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleb uuesti pöörduda ninaarsti vastuvõtule. Ka hambaarsti konsultatsioon tuleb kasuks.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika