Torkevalud selgroos 15.12.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist. Mitmed nädalad tagasi tekkis selgroo piirkonda ülevalt alla, alt-üles ebamugav, kuumav pulseeriv tundmus, mis kestis mõned päevad. Peale seda see tundmus kadus, kuid nädalate kestel on ajuti jäänud abaluude vahele keskele kruttiv, kruviv tunne ning aegajalt n-ö torgiks selgroo piirkonnas nagu nõeltega. Kas oskate sellise kirjelduse järgi hinnata, millega võiks olla tegu?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tavaliselt kaasuvad selgrooprobleemidega närviärritustest tingitud erinevad seljalihaste pingeseisundid.
Aidata võib massaaz, samuti kiropraktiku manipulatsioonid.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika