Valud seljas 10 aastat 01.11.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Alaseljavalu mis on ajaga vaid halvemaks läinud.Valu käib nagu elektrišokk mis kiirgub varvastesse ja kõik on vaid parrmal pool.Täheldanud olen ka seda,et ka parem käsi on rohkem jõuetu ja väsib rohkem.Öösiti isegi nn sureb ära.Kui valusööstud tulevad siis võib valu kesta mitu tundi ja ka uriinitilgad on püksi tulnud .Eriti hull on asi kui palju olla jalgel või kõnida pikki maid v trepist alla minekul.Mis see siis ikka olla võib ja kui tõesti on see jura kõik diskist kas see siis jääbki terveks eluks kimbutama.Kuna ma olen ka mitmed aastad käinud füsioterapeudi juures,ujumas,teen harjutusi iga hommik kodus ja ei aita,mul mõistus juba otsas ja ma noor inimene aga tunnen ennast kui 80

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Alaseljavalu ja käe jõuetus ei ole omavahel seoses. Kuna seljavalu on kestnud pikalt, tuleb asja selgitamiseks peale MRT uuringut minna neuroloogi vstuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika