Tugevad põlve valud 28.10.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tugevad ja teravad põlve valud mis kiirgavad vahest ka kaugemale põlvest.
Nüüd käidud MRT ja vastus siis selline...
Patellal kõhredefektid kuni luuni.
MPFL intaktne. FT liigeses kerged kõhrekahjustused.Väikesed luuturse alad reieluu
lateraalse kondüüli postero-superioorses osas ning sääreluu mediaalse kondüüli eesosas.
Lateraalse mensiki tagasarve mahu vähenemine ning posterioorses osas laialdane signaalitõus
- jääb mulje vertikaalsele flap-rebendile.
MIS VÕIB EES OODATA? ORTOPEEDIGA KOHTUMINE ALLES VEEBRUARIS. MIDA SAAN ISE ÄRA TEHA?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Närviarst ei oska siin nõu anda. Kirjutage küsimus ortopeedile.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika