Uuringu vastus 13.08.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Sattusin haiglasse ühe näopoole ja käe tuimusega (näpistades ühte näopoolt ei tundnud). Tehti uuringud: peaaju CT-uuring natiivis, milles patoloogiat ei ilmestunud ja tehti ka pea-kaela KT-angiograafia nii arteriaalses kui venoosses faasis, mis oli samuti korras. Kas need uuringud oleksid insuldi diagnoosinud? Siiski veel tunnen (nädal hiljem) et üks näopool ja käsi on nõrgemad ning plaanin külastada neuroloogi.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tulekski minna neuroloogi vastuvõtule kuna põhjus jäi ebaselgeks.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika