Hingamis raskus 09.08.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mida teha või kuhu pöörduda kui hingamine tundub paigast ara või rütmist väljas, kui lihtsalt
olen siis koguaeg tunne nagu aktiivselt kontrollin oma hingamist, kui soidan rattaga siis on natuke automaatsem see. Kaela vasakul poolel on pingeline tunne, vahepeal on tekkinud teravat valu rinna piirkonda. Pulssoksümeeter näitab et kõik oleks nagu korras.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks kontrolliks minna mõne haigla EMOsse.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika