Lihastômblus 06.04.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Hakkasin 19.01.2022 vôtma Fluxi. Algul määrati kôrvale ka Xanax xr vôtsin seda umbes 14 pàeva. Kohe kui Xanax xr àra jàtsin tekkisid pisikesed lihaste (närvide )tõmblused üle terve keha. Tunnen neid eriti kui istun rahulikult vôi olen voodis pikali lôdvestunult. Kas mul peaks olema muretsemiseks pôhjust?
Algul arvasin need xanaxi vôôrutusest kôrvalmôjud. Aga need on kesknud juba üle kahe kuu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks võtta ühendust ravimeid määranud arstiga, kes teab teie üldseisundit.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika