migreeni hood 14.02.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

PEAAJU KOMPUUTERTOMOGRAAFIA s tuli selline vastus: Intra- ja ekstratserebraalsed liikvoriruumid on normaalse laiusega. Keskstruktuuride nihet ei ole. Ajus koldeid esile ei tule. Ekspansiooni ega verdumist intrakraniaalsel ei sedasta. Koljuluud on intaksed, destruktsioonideta. Paranasaalsiinused ja mastoidrakustikud
on hinnatavas osas õhustatud.
Kas uuringutega on kõik ok?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ajus haiguslikke muutusi ei esine, mis sobib migreenile. Sagedaste migreenihoogude puhul on võimalik nn.ärahoidev ravi mis aga eeldab pidevat ravimi võtmist . Määrab neuroloog.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika