Enese tunde alvenemine 03.02.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Olen juba pikemat aega hädas suus on mõru maitse.,jõudi ei ole peavalud magada ei saa jalad on valusad ja paistes. Kolesterool on kõrge. Nüüd on lisandunud silma ja nina põletik Maksas on väike süst.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Probleemi kirjeldus jääb ebamääraseks. Saan soovitada perearsti konsultatsiooni, läbiaatust, vajadusel uuringud, seejärel on võimalik anda ravisoovitused.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi