Korduv küsimus . 04.01.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Panen siia eelneva lingi, et saada aru millele vastan

https://www.kliinik.ee/neuroloogia/id-6/noustamine?question=87803

Lisasin manuse ka analüüsi tulemustest!

B12 näit näitas ka ok 385

Kas ferritiini näit 20 võib põhjustada surinaid ja tukslemisi? Teised näidud olid suht ok!!!! Kas oleks vaja tarvitada mingit vitamiini v ravimit?

Ja veel üks küsimus kas krooniline tarkusehamba põletik isegi kui on õrn põletik võib põhjustada ülejäänud kehas surinaid ja kõike muud? Just rohkem tunda vasakul pool aga siiski lööb ka hooti parem pool. Vasakul pool kolmiknärvivalud. 2019 mai sai alumine tarkusehammas opereeritud, 2020 dets kuni 2021 august oli kolmiknärvi valud vasakul näos. Peale hambakivi eemaldamist kolmiknärvivalu kadus. Nüüd dets 2021 tekkis taas. Terve vasak põsk, silm , kulmunurk, kurk, kõrvad. Hambaid pestes tundsin seal pool ka valu. Täna käisin hambaarstil emos võeti see vasakpoolne tarkusehammas ülevalt välja. Hetkel muidugi valutab kõik ei saa midagi aru. Aga mõlema jalatalla all on hootised surinad . Ja vasak pool kätt rohkem käelabal suriseb ka hooti mitte koguaeg.Vahest see koht peopesal tuksles.Peale tänast vereandmist v hambaväljaõttu pole käes tukslemist ja surinat tundnud ...Ei tea kauaks, kas mõjus vetevõtt vms
Et siis lõpetuseks kas tarkusehammas saab terve kehale signaali anda? Ja kas minu 20 ferritiini näit on siiski madal ja võib põhjustada surinaid ja tukslemisi!!!

Aitäh🤝🌹❣️

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaebusi on nii palju et ühest vastust ja soovitusi anda ei saa. Kui probleemid püsivad, tuleb külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika