Ninatrauma 22.11.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul oli hiljuti ninatrauma. Käisin EMOs õmblemas ja seal tehti ka röntgen. Öeldi, et luud on korras. Valu ma ei tundnud kordagi, ei peale õnnetust ega ka päecad peale seda. Haav on paranenud, aga nüüd tundub mulle nina natuke viltu. Kas on võimalik, et nina luu nihkus/murdus ilma valu tundmata? Lähen ka nädala jooksul nina-kurgu-kõrva spetsialisti jutule.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik et tegemist on ühepoolsest tursest tingitud kõverusega, mis ajapikku möödub. Murd käib alati valuga.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika