Peavalu orgasmi ajal. 09.06.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mure järgnev. Nimelt viimased nädalad lööb enne orgasmi paremale poole peavalu, mis süveneb orgasmi saabudes. Valu on rohkem meelekohas ja lööb tugevalt silma ümber paremal ja silmapõhja. Antud silmas on haav, mis sai ravi alles mõni kuu tagasi. Haav olnud silmas aastaid ja kui silm kuiv võib haava uuesti lahti lüüa. Peavalud esinesid 2-aastat tagasi füüsilist tehes ja käisin neuroloogil ja mrt oli korras. Vererõhk on mul madal. Ravimeid ei tarvita, vaid silmageeli mõned nädalad, kuna muidu ei saa hommik paremat silma lahti. Küsimus üldse millise arsti poole peaksin pöörduma ja mida saaksin teha, et see valu lõppeks. Aitäh.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Mõnede migreenivormide korral on tüüpiline peavalu orgasmi ajal. Tavaliselt on siis perekonnas migreeen ja esinevad hootised peavalud alates teismeeast. Ei ole välistatud aga ka ajuaneurüsm.
Tuleks tulla neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika