Pea ringlus igapäev. 07.01.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Minu sümptomid algasid 2019 aasta aprillis, algasid need järsult Türgi reisi ajal ja pole tänaseni möödunud.
Sümptomid:
Päevläbi on pea ringlus
Süda paha ei ole
Aju nagu suriseks ja esineb ka nõrk valu
Nägemine kohati udune
Mõnel päeval ei taju maapinda.
Koos peaga hakkas esinema ka ebameeldivustunnet südamelöökides, tehtud holter, koormustest, ultraheli : esinevad 1. Ja 2.astme mobitz av blokaadid. Neuroloogi juures on käidud bipolaarne vertiigo oli vist õige öelda? Tehti ka tomograafia aju keskel paiknev veresoon on laienenud kuid väidetavalt ei põhjusta see neid tundemärke. Palun mul on motivatsioon täielikult kadunud, aasta aega pole miski aidanud, vertigoheel tabletid mida soovitati pole toiminud. Ehk oskate midagi või kedagi soovitada kes teeks täiendavad uuringud. Vanuseks 28aastat,2 lapse ema, suitsetaja 16aastat,tarbinud ka antidepressante ja Xanax 0.5mg,põen ka kipnäärme alatalitlust.
Lugupodamisega

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

llmselt tuleks konsulteerida teise neuroloogiga.

Dr. Ain Pajos
tel. 6748591
Neurodiagnostika