Tere ,olen epileptik juba üle 40 aasta ja arst määras mulle sügavpuue 21aastaks ,käisin kuskil viis aastat tagasi pea kontrollis kompuutriga tehti ja öeldi peovoolud pole head veel seal pidi veidi sassis närvid olema ,mis see kõik tähendab? 13.12.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mulle määrati ka sügav puue nüüd alles novembris ja kas üle 40 aasta olnud epileptik saabki sügavpuue ,palun selgitust teilt.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sellele küsimusele vastab raviarst.

Dr. Ain Pajos
Neurpdiagnostika