kas mul on mingi ajuhaigus... 16.09.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Viimasel ajal ei saa oma hirmusid kontrolli alla. Avastati kilpnäärme ületalitlus, saan rohtu 5s päev. Enne oli paanikahäire ravi, siiani peal, vahetasime rohtu sest kevadel oli paha olla ja ikka tekivad hirmud. seostan kilpnäärme ületalitlusega seda ka aga ei saa hirmudest lahti- kes määrab peauuringu?
Kas hirmud ja ärevus ja paanika võivad olla peakasvaja tunnused?
Kõik vereproovid korras (v.a. kilpnääre), muud proovid ka korras. Vererõhurohud on.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Hirmud ei ole ajukasvaja tunnuseks. Teil tuleks saata kiri psühhiaatrile või minna konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika