Krambihood 24.01.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Mul on 14a tütar kellel on väidetavalt mitteeleptilised krambihood, näeb välja täpselt nagu epilepsia hoog. Pea tõmbleb paremale poole, laps vajub kokku, pärast hoogu on väga jõuetu, nõrk. Vajub mõneks minutiks unne ja siis toibud. Mõnikord on nii nõrk, et ei suuda kõndida, vajab karkude abi.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirjeldus meenutab epilepsiahoogu. Tähtis on kas lülitub hetkeks välja? Väga oluline on ka EEG leid.

Helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika