Pea käib ringi , süda paha ja kael väsib 06.09.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Pöördun Teie poole enda jaoks suure murega. Mul nimelt käib pea tugevasti ringi ja süda on paha. Samuti on pea nagu pomm kaela otsas.Päeva lõpuks hakkab pea isegi valutama. Eriti paremal pool silma koopas ja meele kohas.Käisin neuroloogi juures, tehti MRT. Kõik pidi korras olema. Ka vererõhu monintooring, ka see oli normis. Kui pikali heidan on hea olla, aga mõne ajapärast läheb kael tuimaks. Ükski tablet ega salv ei aita. Ainuke mis pea selgeks teeb on 3-4 pitsi viina. Aga lõpmatuseni nii ka ei jaksa. Töötan tehases seadmete hooldustehnikuna ning kardan teinekord seadmetel turnida remondi ajal. Perearst käskis teha peaga harjutusi, kuid neid tehes kael ragiseb ja ja justkui hullemaks läheb. Enam ei oska kuskilt otsast läheneda probleemile.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel seda probleemi ei lahenda. Tuleks tulla vastuvõtule.
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika