artroos 08.08.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.sooviksin täna tehtud puusaliigese röntgeni pildile Teie arvamust .TEOSTATUD UURINGUD K7912 x 1 Röntgeniülesvõte vaagnapiirkonnast (üks ülesvõte) (kirjeldus) KIRJELDUS Küsimus Koksartroos e puusaliigese artroos Nimme ja muude lülivaheketaste haigussesundid radikulopaatiaga Kuseteede nakkus täpsustamata paikmes. Vaagen otse: vasaku puusaliigese II st. artroos, atsetabulaarsel esinevad subkondraalsed tsüstid, reieluupea sfääriline. Parem puusaliiges iseärasusteta. VASTUSE HK HINNAKIRJA KOODID 7912 x 1 Röntgeniülesvõte vaagnapiirkonnast (üks ülesvõte) Radioloog: ALANURM, HELEN (D05402) 08.08.2018 12:48

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Piltidel esinevad muutused nii puusaliigeses kui nimmelülidevahelistes kõhrketastes. Vajate neuroloogi või ortopeedi läbivaatust valude põhjuse selgitamiseks. Masinad siin ei aita.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika