Peavalu 18.05.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Mureks on peavalu. Nii palju, kui mäletan, on mul see olnud juba aastaid. Kui on "tavaline" peavalu, valuvaigisti aitab mõne min pärast. Aga tihti valutab üks pool, kas vasak või parem, kergelt pulseeriv valu. Siinkohal ei aita ükski valuvaigisti. Öösel magades ei valuta, hommikul ärgates jälle, ja nii umbes 3-5 päeva jutti. Oli aegu, kus mitu kuud ei valutanud. Viimasel ajal kuus korra kindlasti.. Saan teha oma igapäeva toimetusi, muid kaebusi ei ole, lihtsalt häirib ja mõte selle juures koguaeg. Väga ammu käisin neuroloogi juures, oli aind suuline vestlus, ega targemaks ei saanud. Kas vajaksin kompuutrit, või mis abi oleks võimalik? Ei suitseta. Beebipille olen võtnud pea 20 aastat. Sünnitanud. Aastaid tagasi olnud autoavarii, kus kaelalülid said kannatada, röntgenist näha, et vähe viltu, ei oska paremini seletada.. Seega on kael ammu juba pinges ja valus igapäev, et kas sellest äkki ka peavalud... Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist migreenihoogudega, kaela muutused lisavad valude kestust ja sagedust. Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika