20 aastat kestnud peavalu 13.09.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Pöördun Teie poole oma tütre pärast,kelle peavalud on kestnud juba 20 aastat.Praeguseks on asi läinud nii hulluks,et need hullud migreenihood ei lase tal enam elada ja töötada,pereinimene ja 2 väikest last ka.Selle aasta juulis käis kompuuteruuringutel,peas midagi ei leitud aga miskit peab ju organismis olema,mis seda peavalu teket mõjutab.Praeguseks on nii et 2 päeva on valuta ja 2 päeva valutab.On käinud arstide juures palju aga abi pole saanud.On käinud kiropraktiku juures,masaazis ja isegi imeravitsejate juures.Ehk oskate Teie aidata või teda kuskile uuringutele suunata,see peavalu ei ole enam normaalne.Palun aidake kui oskate

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Migreenivalusid ägestavad ja muudavad need sagedaseks närvisüsteemi seisund (ärevus, depressioon) ja kaelaprobleemid. Helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika