Valud lahkliha piirkonnas 11.04.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Juba rohkem kui pool aastat piinab arusaamatu,terav,kohati jalga kanduv ja vahel ka tuharasse kanduv valu,mis enamus aega pesitseb kuskil munandite all ja mille vastu valuvaigisti üldjuhul ei aita.
Valu on alati vasakul pool.Täpselt pole ka aru saada,et mis täpselt valutab.Istudes ja lamades on valu alati suurem ja seistes ja liikudes väiksem. Probleemi tekkimise alguses tekkis ka uriini järeltilkumine,mida varasemalt ei olnud.Lisaks on urineerides tunne nagu oleks uriin tulikuum ja selline vastik pakitsev-kipitav tunne on kergelt.
Kergelt surisev tunne on ka jalas kuid suurem probleem on ikka suguelundite piirkonas.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseks võib olla nt. neeruvaagnast lähtunud kivi mis peetus kusejuha alaosas. Konsulteerige uroloogiga. Seljast tingitud närvivalu on ebatõenäoline.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika