Pea-õla valu ja kõrgenenud vererõhk 07.01.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Vastan Teie kirjale.Vereanalüüsid on korras,kuid röntgenipilt näitab muutusi kaelapiirkonnas.Jalasääred öösel tuikavad kerget valu ja ka sõrmeotsad.Tundlikud on ka jalatallad.Palja jalaga põrandal olles jalatallal pole mitte külm vaid valusalt külm,samuti käsi pestes,jahedama veega on valusalt külm ja vastupidi,sooja veega oleks leige vesi katsudes nagu valusalt kuum.Kas see võib olla tingitud muutusega kaelapiirkonnas.Eile määras perearst mulle ampril 2,5 mg 1xpäevas ja vitamiinid panangin.Kas vererõhk võib olla tõusnud kaelaprobleemi tõttu?Kuidas end ravida kaelavaluga ja kas mašaasi tohiks teha lasta?Kuidas saab leevendust tundlikule(viies päev) jalataldadele,sõrmedele?
Ette tänades,

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaelaproblemid vererõhku ei tõsta.
Nii kaelavalu kui tundlikkuseprobleemide ravi on võimalik kaaluda vaid peale põhjuste selgitamist. Selleks tuleb külastada neuroloogi.

Tel.6 748 591
Dr. Ain Pajos