Seljavalud peale külmetust 04.10.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Viibisin õues paar tundi 5-kraadises välisõhus staatiliselt (oeraatoritöö) ning lõpus tundsin tugevasti jahtumise tundemärke. Järgmisel päeval oli kogu selg kange ja muutus liigutamisel väga valulikuks ning kiirgas valu mööd roideid etepoole siskonda. 6 päeva on möödas sellest külmetamisest, aga valud pole väga palju vähenenud. Praegu on valulikumad kohad vasaku alumise paari roide piirkond ning abaluu vahel olev piirkond.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla ka liigespõletiku ägenemisega või lihasvaluga. Tuleks kasutada mõned päevad valuvaigisteid. Pidage nõu perearstiga.

Dr. Ain Pajos