ikka valuik keel 05.07.10 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Millised arstid ja kus teostatakse keeleuuringuid? Perearst ei oska mind kuhugi saata. Nädal varem kirjutatud kirjas kirjeldasin kõike, mida minu keeleprobleemiga on ette võetud:

1. gastroskoopiline uuring;
2. näo- ja lõualuu arsti uuring, mille käigus avastati kandida:
3. psühhiaatri poolt ravimite määramine, millest on olnud abi ärevushäirete kontrolli all hoidmiseks st. praegu ravimite abiga ärevushäireid ei esine.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

helistage tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos