Valulik keel 01.07.10 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Alates 2009 a detsembrist algas keelevalu, kõrvetav, põletav tunne suus. See tekkis pärast 12- sõrmiksoole haavandi ravi lõppu. Märtsis lasin teha uuesti gastroskoopilise uuringu, kus selgus, et mul on refluksihaigus.Olen söönud pidevalt maohappealandajaid. Kusagil veebruaris- märtsis tekkisid ärevushood. Olen olnud ärevushoogudega haiglas 2 korda. Arst on kindel, et tegu on psühhosomaatilise häirega.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt tuleks vahetada kasutusel olevaid ravimeid. Kas aga valude põhjust on uuritud?
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos