peavalu 3 nadalat. 29.06.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Mind vaevab juba kolm nadalat karm peavalu. Umbes poolteist kuud tagasi jain peavaluga voodisse ja silmad olid ka vaga valusad. Olin nadal aega voodis ja arsti juurde ei lainud, sest tavaliselt haigus kestab nadal aega ja moodub.
Aga siis jarsku yhel paeval kolm nadalat tagasi hakkas pea valutama ja silmad ja koik olid vaga valusad ja nii on see siiamaani. Hetkel valutavad mul silmad ja pea ja on tunne, nagu oleksin vati sees ja iga liigutus ja tegevus on lisakoormus, olen vaga vasinud ja tahan vestluse keskel magama jaada, tool on raske kaia ja kuumus ja paike teeb selle koik hullemaks, tahan ainult magada, syda loob hirmsasti, kukal ja olad on kanged, ja selline tunne on, et mul ei ole mingisugust rohku.Vauvaigistid ei aita, ainult silmad lahevad neist punaseks.
Voibolla on see rauapuudus, toitusin vaga halvasti ja tarbisin vaga palju alkoholi, hetkel olen sellest koigest loobunud.
Kaisin silmaarsti juures, kes kirjutas mulle ainult silmatilgad, pohjendusel, et silmakuivus tekitab peavalu.
Aga need ei aita.Uritan arsti juurde paaseda. Olen hirmust nakatunud.
Mis see koik olla voib.
aitah vastamast.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sageli on pikaajalise peavalu põhjuseks kaelalihaste pingest tingitud kuklanärvide ärritus. Lihaspinge põhjustavad aga krooniline stress ja ärevus. Soovitan kaelalihaste massazikuuri, kui ei aita, tuleb külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591