Tere 03.02.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 20 a noormees
5 aastat tagasi juhtus põlvega trauma mille tagajärel käis tugev kuuma laine põlvest läbi ning pea pööritas(otse löök kokkupõrge põlvele).MRT uuringus selgus et ainult väike meniskikahjustus.Kuigi pärast seda traumat liigub mu põlv vahelduva eduga, vahest on nagu endine tagasi aga pidevalt ma ei tunne seda,kui hakkan tundma siis hakkab liikuma.Kaebuseks on see et mul on põlves tugevad närvivalud,(näiteks kannan pikalt dressi pükse ning tunnen närvi kihelust põlves ning kui ära võtan püksid siis hakkan uuesti tundma liigest) Liiges on nagu ära nõiutud, liigub mil see närv seal see elama hakkab.Ei ole siiani abi saanud,mõtlen et peaks see kuuluma neuroloogia valdkonda.Peale seda traumat ma teen liigesega kõndides ja jalgrattaga sõites suuremaid ringe,iseenesest suuremad ringid,ei tea kuidas see võimalik on kui kõhrekahjustus on praktiliselt olematu ? Ettetänades Karl

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt siin ei ole tegemist neuroloogilise probleemiga. Küsige traumatoloogilt.
Dr. Ain Pajos