veelkord kaelavalust 05.12.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Jätkan küsimust-millest tuleks alustada ja millise arsti juurde minna? Olen silmakeskuses täieliku kontrolli läbinud ja prillivajadust ei leitud.Samas on ikka selline tunne silmade sees nagu need väsiksid ja tekib selline kakkumise tunne.Kaela masseerides hakkab parem.Kui pead keeran siis on kaelas,kus selline nagu mügarik on ,valus ja kael ragiseb.
Võimlemisest,kuhu perearst saadab,pole kasuKes või kus keegi teeks korraliku kaela uuringu?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Perearst saab teha rö uuringu kaelalülidest ja vajadusel suunata eriarstile.
Dr. Ain Pajos