kurnav seisund 16.11.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 21 aastane neiu,õpilane ja ka töötan.

Mind vaev hakkas septembrist, nimelt järsku ei suutnud magada, hirm, külma-ja kuumalained, rahutus, lained peas, kohutav surve ja pinge ja süda kloppis. Lõppes siis , kui lõppes menstruatsioon. Mõni aeg oli kõik jälle justkui korras. Siis mingil suvalisel hetkel tundsin otsmikul pinget, samuti silmadel ja ninajuurel. Peas justkui surises, ei oska olla kuidagi-keskendumisega raskusi. Pole varem olnud taolist asja. Kuna algas menstruatsioon, läksid "hood" hullemaks ja jälle magada ei saa.. Seekord tuli lisaks ka kerge iiveldus ja mõne lihase tõmblemine.
Perearstil käisin, arvas et ärevushäire, kirjutas Floksa tablette.Eriti ei aita...
Enda arust ei tohiks mul stressi vms olla, olen rõõmsameelne ja rahul oma eluga..

Mis teie arvate, millega võiks tegemist olla?

Ette tänades,Relika

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on depressivne seisund, ärevus ja paanikahäire. Tuleks antidepressanti vahetada.

Dr. Ain Pajos