lapsel jalad valutavad 24.05.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere minu 9 aastasel pojal (tal on ka lampjalgsus) valutava pidevalt jalad,küll põlved,siis on jälle kandadele valus astuda,siis jälle puusas valud ja lonkab,mis see küll on. Arstil oleme käinud ,katsus ja vaatas ja ütles et jalad vist kasvavad ja oligi kõik. Ja ma olen märganud et ta on nagu vanainimene,kui natuke kauemaks,nii umbes 10-20 minutit istuma jääb,siis ei saa enam korralikult tõusta,ütleb et jalad on kangeks jäänud,siis liigutab natuke ja siis saab käima,mäletan et minu vanaema tegi nii kui diivanilt tõusma hakkas,aga nii noor laps.... Aidake PALUN mind minu mures. Teid ette tänades Anne

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt ei ole tegemist neuroloogilise haigusega. Tuleb nõu küsida lasteortopeedilt .

Dr. Ain Pajos