seljavalud 26.04.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
probleem on selles, et juba kuu aega on seljas valud...ja kiirgub jalga...aga ainult ühte jalga...hommikul on kõige hullem...aga päeva poole läheb paremaks, et peaaegu üldse ei ole valus... ja jalg vahel suriseb ka...kas seda võib liigitada lihtsalt närvipõletiku alla...või võib asi tõsisem olla.

Aitäh!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui voodi on korras, siis öine seljavalu võib viidata ka mõnele tõsisemale probleemile. Soovitan neuroloogi konsultatsiooni.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591