Peavalud 27.03.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Probleem järgmine. Varemalt esinesid sellised äkkpeavaluhood, nagu lõikaks keegi noaga, umbes kord kuus. Kestus mõned sekundid, aga nii terav, et jookseks peaga vastu seina. Nüüd viimased kuud on see valu juba iga päev. Mitte nii hullult tugevad, kuid äkiline terav sööst käib läbi mitu korda päevas ning kipub nürilt tuikama. Reeglina ühe ja sama koha pealt, vasakul kuklas. Vahel ka paremal kuklas ning isegi lagipeas, kuid neid on harvem. Alguses mõtlesin, et nagu närvivalu, kuid nüüd on kuidagi liiga tihedaks muutunud. Palju on ka pingepeavalusid, sest viimased kuud ongi väga pingelisi olukordi tekitanud. Mõnikord meelekohast valutab, nii õrnalt, et pole tundagi, kuid ajab iiveldama. Ka see on sagedasemaks muutunud. Varemalt esines harva. Olen 31 a. naine. Kas peaksin mingi kontrolli läbima või ootama, kuni ikkagi lõpuks ehk ise mööda läheb.

Tervitades

Inga

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla kuklanärvide ärritusega seoses lihaspingega kaelas. Kui massaazikuur kaelale asja ei paranda, tuleks külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos
te. 6 748 591