sabakondi pikaajaline valulikkus 24.01.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

mind vaevab juba pikemat aega sabakondi valulikkus, see tekib pikemal istumisel....ükskõik millisel pinnal.Kõik arstid kellele olen seda kurtnud lihtsalt naeravad asjaüle ja ütlevad et see ei ole midagi ...
Mida siis teha ...mul oli detsembrikuus Tartus seljaoperatsioon....loodsin et sellega on ka minu õndraluu vaevused seotud...aga ei ....kõik on jätkuvalt sama ,pildid ...magnetuuringud ja kõik muu ei näita seal piirkonnas miskit..
olen üsna nõutu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võiksite minna mõne kogenud kiropraktiku - manuaalterapeudi konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591