mäluhäired 13.12.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen 15-aastane ja olen viimasel ajal märganud, et mu mälu on hakanud mind alt vedama. Pisiasjad ja välkmõted mida ma tahan meelde jätta ununevad ja tulevad meelde mõne minuti pärast, ka lähevad sõnad vahel sassi.Seda juhtub harva aga ikkagi on see väga ebameeldiv ja selle-tõttu olen hakanud ma arvama et mul äkki ajukasvaja või midagi.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel on võimatu midagi kindlat väita. Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos