Kas tohin teha nõelravi? 07.05.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Poolteist aastat tagasi oli mul insult. Kompuuter tomograafis leiti ka ajuripatsi kasvaja. Insuldist on jäänud vasaku poole halvatus ja tugev pearinglus. Tahaks teada kas ma võin ette võtta nõel ravi pearingluse vähendamiseks või on see minu diagnoosi puhul keelatud? Kui on keelatud siis mida veel ette võtta? Betaserci olen söönud see ei aidanud. Ginko-Bilobat söön ka. Tänan väga vastuse eest Viiviann.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Nõelravi ei ole keelatud, kuid kas see aitab, on küsitav. Pearingluse puhul on võimalik ravi määrata vaid peale põhjuse väljaselgitamist.

Dr. Ain Pajos