essentsiaalne treemor 01.06.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

arst kirjutas välja propranolooli ja zolofti. Olen eelnevalt võtnud Fluxi u.1aasta.
Kas võib päevapealt üle minna ühelt ad-lt teisele? Olen tavlaiselt madala vererõhuga ja propranolooli võtmise järel soovitati jälgida just pulssi. 3 päeva olen hommikul võtnud pool tabletti ja pulss on pärast 47-50 ja pea valutab, eriti õhtuks. kas see on mööduv või ravim ei sobi?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

See küsimus tuleb esitada ravi määranud arstile.

Dr. Ain Pajos