kas migreen. 07.04.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 29a naine. Umbes 2 korda aastas hakkab mul silme ees tulukesi vilkuma, tekib veel mingi sik-sak silme ette,nägemine on u. tund häiritud. Peavalu ei järgne. Kuid peavalud on korra kuus,ilma nägemishäireteta. Kasutan 6aastat LOGEST rasestumisvastaseid tablette. Palun andke nõu,mis teha.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on migreeni eeltundega mis võib esineda ka ilma peavaluta. Rasestumisvastased tabletid võivad migreenikalduvust süvendada.

Dr. Ain Pajos