Peapööritus ja tasakaalu häired 11.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen 19aastane neiu ja mind vaevavad juba kolmandat päeva peapööritus ja tasakaalu häired. Millest võivad need olla tingitud? Väheses toidus ei saa asi olla, sest söön korralikult. Magan 7-9 tundi ööpäevas. Ma ei oska täpsustada rohkem, kuid loodan, et oskate anda nõu või suunata vähemasti kuskile poole, kust võiks probleemi lahendust leida.

Ette tänades, Kaire

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui peapõõritus on seoses pea asendi järsu muutmisega, on võimalik häire sisekõrvas. Kui need ei ole nüüdseks möödunud soovitan tulla konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591