kuidas ravitakse vôi millega......... 31.01.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kuidas ja millega ravitakse närvisüsteemi stressiseisundit ja ,kas see vôib olla kuidagi ohtlik ,kui on kestnud juba kaks aasta....Ja kas on vôimalik,et ,kui tunned peas kiskumis vôi rôhumist ,ning aegajalt kerget valu ,et see kuidagi pôlvi vôib môjutada (et sel hetkel ,kui peas see kisumis tunne on ,et paremast pôlvest kisuks nagu nôrgaks...

Veelkord tänades:Margus

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Närvisüsteemi stressiseisund-ärevushäire ja depressioon võib põhjustada väga erinevaid häireid ja tundeid ja sel juhul vajab reeglina ravi. Tavaliselt kasutatakse antidepressante.

Dr. Ain Pajos