valud kaelas ja õlgades 03.02.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

olen 40.a. naine. Mul korduvad väga sageli (vähemalt kord kuus) pingevalu perioodid kael- ja õlapiirkonnas. Need valud on väga väsitavad. Neuroloog väitis, et tegemist on lihaste ja kõõluste pingevaludega, mida ei saa ravida. Tuleb ennast hoida, nagu ta ütles.
Soovisin neurodiagnostikat, kuid ta ei pidanud seda vajalikuks.
Mida arvate? Kas peaks siiski tegema diagnostika ja kas seda saab Teie juures teha ilma perearsti saatekirjata? Või oskate veel mingit nõu anda?

Lugupidamisega
Katrin

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Lihaspinged ja valud kaelapiirkonnas on sageli tingitud närvipingest, sundasendist ja vähesest võimlemisest. Kindlasti saab neid valusid ravida.
Meile saab pöörduda ilma saatekirjata.

Tel 6 748 591
DR. Ain Pajos