insuldioht 13.09.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Viimasest vereproovist selgus, et mul on veri paks ( HCT-43, HGB-15,1). Perearst ütles, et peaksin rohkem jooma ja võtma aspiriini. Kuna minu suguvõsas on väga palju insulte, olen mures. Millest tekkib vere paksenemine ja kuidas selle vastu võidelda? Kolesteroolitase oli seekord ka kõrgenenud-5,7. Paluksin teie arvamust.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Perearsti soovitused on asjakohased. Põhjust tuleb küsida hematoloogilt.

Dr. Ain Pajos