scheuermann 19.05.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 19a noormees. Paar aastat tagasi diagnoositi mulle scheuermann tõbi. Küür on seljas. Kuigi selg eriti ei valuta on küür piisavalt suur et tahaks sellest lahti saada. Mis võimalused mul on / kuhu peaksin pöörduma ? Võibolla oleks võimalik asja parandada operatsiooniga??

Tänan

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks pöörduda ortopeedi poole koos rö. ülesvõtetega selgroo rinnaosast.
Dr. Ain Pajos