Tõmblused ja krambid säärelihases ja krambid reie tagalihases 31.05.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Teemaks tõmblused säärelihastes. Algas ca 3 aastat tagasi aeg ajalt, tänaseks praktiliselt kestev. Justnagu miski elaks oma elu ja toimetab naha all kestvalt.Une ajal vist rahuneb maha. Valu ei tee ja otseselt elu ei sega (kuna olen aastatega sellega ära harjunud). Samas kisub aegajalt krampi. Mingil moel on see varvastega seotud, kuna ujulas varvastega seinatõukest lööb koheselt nii varvastesse, kui säärde kramp. Teise teemana lööb erinevates situatsioonides kramp ka reie tagalihasesse ja siis on juba väga komplitseeritud sellisest olukorrast välja tulla. On esinenud autost väljudes ja ka mõnes muus olukorras. Sooviksin põhjalikumalt teemasse siseneda ja olukorra põhjuses selgusele saada.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

See kõik on võimalik vaid peale neurol. läbivaatust ja võimalikke lisauuringuid.

Tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos