Surve kõrvas. 23.10.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on järjekordselt kõrv lukus.Aga lukus on kõrv seest poolt.Nagu midagi suruks seestpoolt kõrvale.Tekkib parema poole näo tuimus,kuulmine halveneb ja aegajalt käib pea nii ringi ,et ajab oksele ja liikumine on võimatu.Tekkivad tasakaaluhäired.Valusi ei ole.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Esmalt tuleks minna kõrvaarsti vastuvõtule. Võimalik on näiteks Menieri haigus. Borrelioosiravi määrab perearst.

Dr. Ain Pajos