Närvi tõmblus 11.06.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Minu mureks on silmalaul oleva närvi tõmblused. Alguses arvasin, et läheb ise üle aga nüüdseks on see probleem nii pikalt olnud ning probleem on endiselt. Pöördusin selle murega pooldesit kuud tagasi neuroloogi juurde ja ta kirjutas mulle välja rahustid ning väitis, et see on närvidest. Praegusel perioodil ei ole elus stressirohke aeg ning rahustid probleemi ära ei võtnud. Lugesin internetist, et tegu võib olla magneesiumi puudusega ning tegin läbi kuuri, mis ka tõmblust ära ei võtnud. Praeguseks on see mure mul juba 4 kuud ja ma lihtsalt ei suuda mõista enam milles probleem.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla kroonilisest ärevusest tingitud lihasregulatsiooni häirega, samas võib tegu olla ka osaga teatusd neuroloogilisest haigusest. Tuleks uuesti kaaluda neuroloogi konsultatsiooni.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos