Selja probleemid 23.05.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on ilmnenud üks poolteist kuud tagasi imelik sümptom. Jalgadel pidevalt põletav tunne, nagu oleks saanud kõrvenõgestega vastu jalgu. Jalalaba tuimsus, mis suureneb auto juhtimisel või sundasendis istumisel. Kas ma peaksin pöörduma neurokirurgi juurde, nagu soovitas minu erialaarst? Kui suur on tõenäosus pääseda operatsioonist.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on ilmselt neuropaatilise valu sündroomiga - põhjuseks vana närvikahjustus. Ravi valu vastu on olemas, kuigi probleem on tõenäoliselt pikaajaline. Vajalik on neuroloogi läbivaatus.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos