väikeste veresoonte haigus 13.03.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere.
MRT leiti, et mul on vaskulaarsele entsefalopaatiale sobiv leid. Öelge palun, kas kaasajal ei ole mingit ravi selle haiguse vastu. Kas pean kogu ülejäänud elu elama uimase peaga ja ebakindla olekuga. See ei ole elu vaid eksisteerimine. Olen käinud nõelravis ja massazis. Natuke aega on parem ja siis on jälle kõik endine.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vaskulaarne entsefalopaatia võib esineda ka ilma oluliste vaevusteta. Pealegi ei ole järsku tekkinud pearinglus iseloomulik vaskulaarsele entsefalopaatiale. Võimalik on hoopis häire sisekõrvas, mis vajab asendiravi.
helistage tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos